Actualitat

Artiem Fresh People visita el nostre Centre

 
Aquesta setmana hem tingut el plaer rebre a la Gabriela Aliaga i a la Paula Arias del departament de Persones i Benestar del grup hoteler Artiem. En dues sessions, organitzades pel torn de matí i el torn de capvespre, els nostres alumnes dels cicles d'Administració, han pogut conèixer de primera mà com s'implementa una estratègia de RRHH (i màrqueting) inspirada en les persones.
 
Partint de la base que la gent feliç és més productiva, la seva aspiració i motivació és la de fer felices a les persones, tant a les que treballen amb ells, com als seus clients. La seva aposta decidida per la "FRESH PEOPLE" els ha permès estar per 5è any consecutiu entre les millores empreses per treballar a Espanya. 
Gràcies Artiem!!
 
admin-1.jpg
 
admin-2.jpg
 
 

               CEU COL